Od 30.10. je celý objekt uzavřen z důvodu rekonstrukce, děkujeme za pochopení

VÍTEJTE V CHATEAU DE FRONTIERE

Shape

Hotel Hraniční Zámeček nenabízí jen ubytování v centru Lednicko - valtického areálu nedaleko měst Břeclav, Valtice a Mikulov. Hotel s restaurací je vhodný pro romantické pobyty i pro firemní akce, prezentace a nebo školení. Umístění hotelu vybízí k výletům do Věstonic, nebo do Lednicko - valtického areálu s mnoha zámky a památky z dob Lichtenštejnů. Večerní ochutnávky vín ve vinném sklepě, který je vybudován přímo v budově zámečku. V areálu Hraničního zámečku se nachází hotel, restaurace, kavárna, vinárna, terasy, salonky, konferenční místnost, sauna, venkovní bazén a mnoho dalších služeb pro naše hosty jako jsou hotelové balíčky, firemní akce, semináře, kongresy, promoce, svatební hostiny.

Fotogalerie

  • Slider 1
  • Slider 1
  • Slider 1
  • Slider 1
  • Slider 1
O nás

Klasicistní stavba byla postavena v letech 1816 až 1819 na hranici mezi Markrabstvím moravským a Dolním Rakouskem. Středem zámečku jako symbol hranice protéká potůček. Tuto hranici připomíná také nápis „Zwischen österreich und Mähren“ na fasádě budovy.

Zámeček byl zbudován na močálovité půdě, která musela být nejdříve zpevněna dřevěnými piloty a rošty, na které pak byly položeny základy objektu. [...]

AKTUALITY

18
ČERVEN
Změna otvírací doby hotelu a restaurace

Zámecký hotel a restaurace budou v období 26.6.-30.6. 2017 uzavřeny. [...]

25
ČERVEN
NOVÉ CENY - ubytování v hotelu od 720 Kč osoba/noc

Ceny ubytování již od 720 Kč os./noc včetně snídaně, poplatků a parkování. [...]