Restaurace v Lednicko valtickém areálu

Nově zrekonstruovaná restaurace v historicko moderním stylu Vám nabízí kvalitní českou i zahraniční kuchyni s možností ochutnání řady vín.

Restaurace je přímo v historické budově hraničního zámečku. Slouží jak pro soukromé obědy či večeře, tak pro firemní akce, svatební hostiny, nebo rodinné oslavy. Můžete u nás platit platební kartou. Restaurace je klimatizována.

Svatební hostiny na zámečku - Lednice, Valtice

Hotel Hraniční zámeček je atraktivním místem pro Váši romantickou svatební hostinu. Nabízíme kompletní služby pro pořádání svatebních hostin od obřadu na nádvoří zámečku, ubytování v hotelu až po hostinu dle Vašeho přání. V případě dotazů kontaktujte recepci hotelu Hraniční zámeček (do poptávky uvádějte počet osob, termín a předběžnou představu o průběhu Vašeho svatebního dne - celodenní akce, svatební oběd, večerní hostina). Podle Vašich informací můžeme vyhotovit rámcovou nabídku.

Máme vše co potřebujete pro Váš svatební den: hotel, restauraci, terasy, vinárnu, obřad přímo na zámečku, krásné a romantické prostředí v Lednicko - valtickém areálu.